Budynek D jak Detroit

DDetroit

SONY DSC

Hala montażowo-mechaniczna powstała w roku 1963. Obecnie w wyremontowanym od podstaw budynku znajduje się Fitness World – Bielsko-Biała, Nowe Miasto miejsce, gdzie można trenować od świtu do nocy. Można tam znaleźć nowoczesny sprzęt sportowy, różnorodne zajęcia fitness oraz wykwalifikowaną kadrę, która pomoga w osiągnięciu zamierzonego celu oraz czuwa nad bezpieczeństwem podczas treningu.

Funkcja*: usługi lub handel, salon sprzedaży, magazyny lub produkcja.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
Widok wewnątrz
Najlepsze życzenia dla Wszystkich Mam 26/05/2020 - Wszystkim Mamom! życzymy dużo zdrowia, cierpliwości, szczęścia i samych radosnych dni.
Wiadomości dla skoczków 21/05/2020 - Dobre wiadomości dla małych i dużych skoczków, GOjump - Park Trampolin Bielsko-Biała - przygotowuje się do ponownego otwarcia. Od kilku tygodni wdrażane są nowe procedury.
Życzenia 09/04/2020 - Życzymy Wam, aby ten czas choć zupełnie inny od naszych wyobrażeń i planów, był czasem budowania nadziei i prawdziwej radości. Życzymy dużo zdrowia i wiary w lepsze jutro oraz szybkiego powrotu do życia za jakim tęsknimy.
Ćwicz razem z Fitness World 29/03/2020 - Zajęcia online cieszą się taką popularnością wśród uczestników, że Fitness World będzie je dla was streamować codziennie.
GObliny Atakują 28/03/2020 - Planszówka “GObliny Atakują” dostępna dla wszystkich. Pobierz planszówkę i druknij w domu. To gra dla Małych i Dużych.
Dzień Kobiet w Fitness World! 06/03/2020 - Podaruj sobie chwilę relaksu. Przyjdź na spotkanie, a dowiesz się jak dobrać idealnie dopasowaną szminkę i wykonać perfekcyjny makijaż ust.
Dzień Kobiet na wesoło 05/03/2020 - Już w niedzielę na recepcji Parku Trampolin GOjump czekają śmieszne "wlepki" dla Pań aby było jeszcze więcej uśmiechu.
Rozwój poprzez zabawę 01/03/2020 - Gry, zabawy i odpowiednio dobrane ćwiczenia zamienią niekończącą się energię każdego dziecka w nowe umiejętności akrobatyczne i gimnastyczne.
(Nie) Tłusty Czwartek 20/02/2020 - Zamiast pączka zdrowa przekąska w Fitness World. Pamiętajcie, że jeden pączek to ok. 300 kcal aby go spalić musimy biegać 30 minut na bieżni.
Tłusty Czwartek w GOjump 19/02/2020 - W GOjump czeka aż 50 darmowych pączków dla pierwszych klientów w czwartek. Wskakujcie i szukajcie pączków.