Budynek M jak Monte Carlo

MMonte Carlo

W budynku M jak Monte Carlo znajduje się wielopoziomowy tor kartingowy ZygZak. Jest on obecnie najdłuższym krytym, wielopoziomowym torem dla gokartów w całej Polsce. W zależności od zastosowanej konfiguracji ma długość od 640m do 720m specjalnie zaprojektowanej trasy. Tor łączy w sobie zalety dynamicznej oraz technicznej jazdy. Spełnia wymagania zaawansowanych zawodników jak i nowicjuszy w dziedzinie kartingu. Sporych atrakcji dostarczają zastosowane dwa rodzaje nawierzchni oraz rampy wjazdowo-zjazdowe, które w ostatnim czasie zostały dodatkowo specjalnie przeprofilowane. Oprócz sporej dawki adrenaliny i zabawy tor gwarantuje bezpieczną jazdę dla wszystkich zawodników.

Funkcja*: usługi lub handel, magazyny lub produkcja.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z zewnątrz
Widok wewnątrz
Najlepsze życzenia dla Wszystkich Mam 26/05/2020 - Wszystkim Mamom! życzymy dużo zdrowia, cierpliwości, szczęścia i samych radosnych dni.
Dzień Matki na ZygZak-u 26/05/2020 - ZygZak Karting przygotował specjalną propozycję dla Wszystkich Mam w dzisiejszym dniu. Wszystkie mamy jeżdżą za 30zł/10min.
NOWE OTWARCIE TORU 19/05/2020 - Trasa zmieniona, zasady trochę inne ale ważne, że już można. Wszystkich spragnionych odpowiedniej dawki adrenaliny informujemy, że od poniedziałku - 18 maja tor ZygZak Karting jest PONOWNIE OTWARTY.
Życzenia 09/04/2020 - Życzymy Wam, aby ten czas choć zupełnie inny od naszych wyobrażeń i planów, był czasem budowania nadziei i prawdziwej radości. Życzymy dużo zdrowia i wiary w lepsze jutro oraz szybkiego powrotu do życia za jakim tęsknimy.
Walentynki na ZygZak-u 11/02/2020 - To już w piątek! Start o godzinie 19.00. Każdy ma szansę wygrać, a walka będzie między innymi o romantyczny weekend w hotelu Krokus w Wiśle.
Zimowe Zawody Dla Dzieci 23/01/2020 - ZygZak Karting zaprasza na Zimowe Zawody Dla Dzieci. Start już w najbliższą sobotę 25 stycznia o godzinie 11.15. Czekają atrakcyjne nagrody nie tylko dla zwycięzców!
Ferie 2020 na ZygZak Karting 22/01/2020 - Zniżki, pakiety, promocje, a przede wszystkim dużo emocji - to wszystko podczas ferii na torze w budynku M. Tam czeka na Was także centrum gier wirtualnych- Magic VR.
Najlepsze Życzenia 24/12/2019 - Życzymy Świąt Bożego Narodzenia pełnych radości i ciepła spędzonych wśród najbliższych oraz przyjaciół.
Karty podarunkowe 28/11/2019 - Szukasz idealnego prezentu pod choinkę? Przyjdź na ZygZak Karting po kartę podarunkową i podaruj bliskim niezapomniane wrażenia.
Wakacje na Zygzaku trwają 05/07/2019 - Gry wirtualne i gokarty - dwie atrakcje w jednym miejscu czekają na Was, każdego wakacyjnego dnia.