Budynek C jak Cordoba

CCordoba

Hala produkcyjna powstała w roku 1950.
Obecnie w wyremontowanym budynku, zlokalizowanym przy głównym wjeździe na teren kompleksu znajdują się Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne oraz firma KWE AB ENERGY POLSKA SP. Z O.O. będąca na polskim rynku kogeneracji już od 16 lat.
Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne zostało założone przez terapeutów z wieloletnim stażem pracy z dziećmi, dzięki czemu zapewnia małym pacjentom profesjonalną i kompleksową terapię. Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne to nie tylko wykwalifikowani terapeuci ale również profesjonalnie wyposażone pomieszczenia. Znajdują się tu dwie sale rehabilitacyjne. Główna z dwoma pająkami i bieżnią, druga to sala do ćwiczeń z niemowlętami. Oprócz tego centrum dysponuje salami przeznaczonymi do dodatkowych terapii takich jak Biofeedback EEG, integracja sensoryczna, neurologopedia, terapia widzenia, terapia ręki, dogoterapia oraz terapia pedagogiczna. Poczekalnia dla rodziców wyposażona jest w telewizor, można tu napić się kawy, herbaty a dzieci chętnie pobawią się w kąciku zorganizowanym specjalnie dla nich.

Funkcja*: salon sprzedaży, magazyny lub produkcja.

* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

Widok z wewnątrz
The Gray Pork BBQ 05/06/2019 - Jutro 06.06. w centrum kompleksu "nowe miasto" (parking obok paczkomatu) ponownie zaparkuje food truck Gray Pork BBQ.
Najlepsze życzenia dla Wszystkich Mam 26/05/2019 - Wszystkim Mamom życzymy dużo zdrowia, cierpliwości, szczęścia i samych radosnych dni!
Pełnych radości Świąt Wielkanocnych 19/04/2019 - Życzymy ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych spędzonych wśród najbliższych i przyjaciół.
Otwarcie sezonu 14/04/2019 - Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji z dzisiejszego otwarcia sezonu przez Automobilklub Beskidzki na terenie naszego kompleksu.
BESKIDZKI SPOT KLASYKÓW 08/04/2019 - Otwarcie sezonu już w najbliższą niedzielę 14 kwietnia. Zapraszamy od godziny 11.00. Dołącz do fanów motoryzacji i kawy.
Najlepsze Życzenia 08/03/2019 - Dla Wszystkich Pań wiele radości, szczęścia, uśmiechu, wiosny dzisiaj oraz w każdym dniu!
Napisali o nas 22/02/2019 - Kompleks "nowe miasto" okiem reportera. Drukowaną wersję Kuriera.BB można znaleźć w budynku B naszego kompleksu.
Szczęścia i pomyślności w Nowym Roku 30/12/2018 - Wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, spokoju i pomyślności na cały nadchodzący 2019 rok!
Najlepsze Życzenia 22/12/2018 - Życzymy Świąt Bożego Narodzenia pełnych radości i ciepła spędzonych wśród najbliższych oraz przyjaciół.
Nowe miasto po zmierzchu 21/11/2018 - Jak Wam się podoba Kompleks "nowe miasto" w jesienny wieczór? Naszych oświetleń przybywa z każdym dniem.