Budynek H jak Hamburg

HHamburg

Budynek został starannie wyremontowany w 2013 roku. Aktualnie znajdują się tutaj firmy:

  • Gudel sp. z o.o. – polski przedstawiciel handlowy szwajcarskiej firmy GÜDEL AG, wiodącego dostawcy komponentów napędowych, kontroli ruchu, modułów obróbczych, robotów, automatyki przemysłowej i siłowej dla szerokiego grona odbiorców na całym świecie.
  • HOME DESIGN – to sklep internetowy i stacjonarny z artykułami wyposażenia wnętrz, ciekawym oświetleniem oraz wyjątkowo szeroką ofertą dodatków, a także pomysłów na prezenty. W ofercie HOME DESIGN znajduje się ponad 40 000 artykułów pochodzących od czołowych europejskich marek branży wyposażenia wnętrz.
  • Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. – wiodąca polska porównywarka ubezpieczeń. Firma porównuje oferty ubezpieczeń samochodu, mieszkania i domu, podróży oraz ubezpieczeń na życie.
  • Tkalnia Urody Day SPA – salon kosmetyczny, który oferuje luksusową pielęgnację twarzy, ciała oraz masaże świata aby w zgiełku codziennego życia odnaleźć spokój i równowagę.
  • EMILLI SMART nail & make up – gabinet pielegnacji paznokci oraz profesjonalny makijaż na każdą okazję.
Funkcja*: biurowa, usługi lub handel, salon sprzedaży.
* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych
Widok wewnątrz

 

Dni Otwarte w Emilli 03/12/2019 - To już dzisiaj! Będą m.in.: konsultacje z ekspertami, kosmetologia estetyczna i pielęgnacyjna, dermokosmetyka, najskuteczniejsze technologie w modelowaniu sylwetki. Rozpoczęcie o godzinie 15.00.
Black Friday w Emilli Smart nail & make up 27/11/2019 - Rabat -15% na WSZYSTKIE kosmetyki w dniu 29.11. Więcej szczegółów bezpośrednio w salonie.
BLACK FRIDAY -50% 26/11/2019 - Zaproś Mamę, Siostrę lub Przyjaciółkę i skorzystajcie z niesamowitej promocji -50% dla każdej z Was na zabieg radiofrekwencji mikroigłowej w Tkalni Urody DAY SPA.
Tkalnia Urody zaprasza 08/11/2019 - Masaż relaksacyjny z użyciem aromatycznych olejów cytrusowych, miętowych, egzotycznych - idealny na jesienne dni!
Masaż dla dwojga 20/10/2019 - Umów wizytę oraz zaproś osobę towarzyszącą. Zyskacie 10% rabatu na wspólny zabieg. Więcej informacji bezpośrednio w salonie Tkalni Urody Day SPA.
Tkalnia Urody zaprasza 15/10/2019 - Intensywny zabieg odmładzający łączący wyjątkowo precyzyjne działanie produktów ze specjalistycznymi metodami aplikacji.
Emilli Smart nail & make up zaprasza 11/10/2019 - Wyjątkowe kolory z najnowszej, jesiennej kolekcji SPN czekają na Was w Emilli Smart nail & make up.
Nowość w salonie Tkalni 08/10/2019 - Aktywne uderzenie termogeniczne! Zabieg THERMOGENIQUE kształtujący i wyszczuplający sylwetkę, to prawdziwa nowość wśród zabiegów kosmetycznych.
HOME DESIGN jest z nami! 24/09/2019 - Miło nam poinformować, że do firm zlokalizowanych w kompleksie nowe miasto dołączył HOME DESIGN - sklep internetowy i stacjonarny z artykułami wyposażenia wnętrz.
Nowość w Tkalni Urody – FRAKCYJNY RF INFINITÉ 20/09/2019 - Innowacja stworzona z myślą o nieinwazyjnej i inwazyjnej metodzie estetycznych terapii przebudowy skóry – dwie technologie w jednym urządzeniu.